Kdy jindy převzít kontrolu nad celým světem než při studiu na vysoké škole. Objevte možnosti řízení letecké dopravy

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Velké sny má každý z nás. Už v dětství jste si možná představovali, jaké by to bylo, kdybyste mohli vládnout celému světu jako oblíbený král z pohádky. Žezlo, trůn ani korunu vám nenabídneme, zato pro vás máme tip na soukromou vysokou školu v Praze, která vám umožní řídit svět z jednoho místa – připraví vás totiž na provoz a řízení letecké dopravy.

Vysoká škola v Praze otevře dveře do celého světa

Studijní program Provoz a řízení letecké dopravy není zrovna typický, a proto si můžete být jisti, že pokud se pro jeho studium na soukromé vysoké škole v Praze rozhodnete, otevřou se vám opravdu nejen široké obzory, ale i nekonečné možnosti uplatnění. Tento program vás totiž důkladně seznámí se základy managementu a obchodování, základy letectví, organizací leteckých společností, logistikou a přepravními procesy, a umožní vám tak uplatnit se po jeho absolvování na nižších a středních manažerských úrovních, v obchodních činnostech a v letecké dopravě.

Nebojte se jít celému světu naproti

Letectví, resp. provoz a řízení letecké dopravy, je bez pochyby oborem, který vyniká nejen prestiží, ale i perspektivou a možnostmi budoucí uplatnění – absolventi tohoto oboru se mohou zpravidla chlubit 100% zaměstnaností. Vysoká škola v Praze vám v tomto studijním programu poskytne cenné teoretické znalosti, avšak díky odborníkům z podnikové praxe i státní správy civilního letectví vám umožní absolvovat praxi, díky které se budete moci bez problémů uplatnit i ve státní správě zajišťující dozor nad leteckou dopravou, v soukromém civilním letectví i v mezinárodních společnostech, které využívají leteckou dopravu a letecké bezpilotní systémy.

Chcete-li to tedy ve svém kariérním životě dotáhnout opravdu daleko a mít pod palcem celý svět, zvažte, zda není tento zajímavý obor právě tím, který by vás po zbytek života bavil a živil. Protože největší výhrou je, když je vaše práce zároveň vaším koníčkem…

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

marek

Zobrazit další články