Potřebujete na Android telefonu zesílit zvuk reproduktoru nebo sluchátek? Vybrali jsme aplikaci k vylepšení zvuku, která je zdarma a opravdu funguje.

Pokud se vám zdá, že hraje reproduktor Androidího smartphonu potichu, a nebo ho prostě chcete udělat hlasitější, pomůže zesilovač zvuku. Ten jednoduše zesílí zvuk vycházející z reproduktoru, aniž byste připojovali nějaký hardware. A použít ho jde i pro případy, kdy potřebujete zesílit zvuk ve sluchátkách (ať už při poslechu hudby nebo telefonování).

Zesilovač pro zvýšení hlasitosti Android mobilu

Reproduktory v telefonech a tabletech nelze využívat na maximum. Je to ochrana od výrobce proti poškození, které by mohlo vzniknout v důsledku příliš hlasité hudby. Zesilovač zvuku však tohle omezení obejde a hlasitost reproduktoru nebo sluchátek reálně zvýší.

Podle některých to je nemožné, zřejmě ale nepočítají s tím, že výrobci úmyslně nepovolují maximální výkon. Velmi dobře se osvědčil zesilovač „Zesilovač hlasitosti, zesílení reproduktoru“ od VAVA Free Music studio. Na Google Play má přes 10 milionů stažení a téměř 270 tisíc hodnocení s celkovým výsledkem 4.7 hvězdičky.

Ovládání je jednoduché. Zesilovač pro Android tvoří dvojice otočných tlačítek, kdy pravé reguluje hlasitost stejně jako postranní tlačítka na telefonu. Levé s označením „Boost“ Pak zvyšuje hlasitost právě nad rámec povoleného maxima. Když ho otočíte nadoraz, může reproduktor / sluchátka trochu šumět. To je známka, že už je hlasitost přeci jenom vysoká a při dlouhodobém používání by mohlo dojít k poškození reproduktoru.

Hudbu si můžete pustit normálně přes hudební aplikaci, na kterou jste zvyklí, klidně přes Spotify. Samotný zesilovač se stará čistě o hlasitost bez ohledu na to, přes co hudbu pouštíte. Ve sluchátkách nedoporučujeme využívat maximální hlasitosti, urve vám to uši.