Nahrávání hovorů na iPhone (jde to i free / bezplatně )

Potřebujete na iPhonu nahrávat hovory? Zatímco Apple v iOS žádnou oficiální cestu nenabízí, existuje několik aplikací třetích stran, které to umožní.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Nahrát si hovor se může občas hodit každému, třeba když vám klient diktuje důležité informace nebo vám rodiče diktují seznam nákupu. Zaznamenávat hovor není v Evropě povoleno, protože tím můžete porušovat GDPR. Pokud přesto nahrávat chcete, stáhněte si některou z níže uvedených aplikací. Ty umožní po nainstalování nahrávat hovory na iPhone bezplatně nebo za poplatek a ukládat je v telefonu.

Které aplikace povolí nahrávání hovorů na iPhone

Aplikací k nahrávání telefonních hovorů na iPhonu existuje spousta, do výběru jsme ale zařadili pouze ty nejlepší. I když mají placené prémium, fungují dobře i bezplatně a můžete vyhrávat jak příchozí, tak i odchozí hovory. U všech aplikací je třeba zadat telefonní číslo, povolit přístup ke kontaktům a odsouhlasit podmínky nahrávání.

Call Recorder by Kun Wang, bezplatné nahrávání hovorů na iPhone

Asi jedinou opravdu bezplatnou aplikací je Call Recorder od vývojáře Kun Wang. Ta sice nabízí zakoupení kreditu, zároveň však umožňuje jeho „sbírání“ díky reklamám. Pokud tedy nahráváte hovory na iPhonu pouze zřídka, nemusíte zaplatit ani korunu.

‎Call Recorder-Anrufe aufnehmen
‎Call Recorder-Anrufe aufnehmen
Developer: Kun Wang
Price: Gratis+

TapeACall od Epic Enterprises, nahrává hovory za paušál a umí česky

Nejoblíbenější aplikací pro nahrávání hovorů na iPhonu je TapeACall, která navíc umí česky. Za její využívání je potřeba platit 9,99 USD (tj. asi 210 Kč) měsíčně, pokud ale nahráváte alespoň 5 hodin každý měsíc, vyplatí se to. TapeACall umí nahrávat příchozí i odchozí hovory, a to vnitrostátní i mezinárodní. Navíc nemusíte být připojení k Wi-Fi, aplikace funguje všude.

Call Recorder od TeleStar LTD, levné nahrávání hovorů na iPhone

Jednou u nejčastěji užívaných aplikací je Call Recorder of vývojářů z TeleStar LTD. Nabízí intuitivní ovládání, nahrávání příchozích i odchozích hovorů, a to vnitrostátních i zahraničních. Nezbytné je, aby byl iPhone připojený k Wi-Fi, což je docela nevýhoda. Nahrávání hovorů je také zpoplatněno 10 centy za minutu, tj. asi 2 Kč. Na občasné nahrávání tak program stačí, z dlouhodobého hlediska se ovšem nevyplatí. Všichni noví uživatelé dostanou nějaký kredit zdarma, takže si můžou vyzkoušet, zdali jim aplikace vyhovuje nebo ne.

‎Anruf Recorder - IntCall
‎Anruf Recorder - IntCall
Developer: TeleStar LTD
Price: Gratis+

Aplikací pro nahrávání hovorů na iPhonu existuje samozřejmě více, my jsme však vybrali ty, které od uživatelů sklízí dlouhodobě dobrá hodnocení. V poslední době se jim sice na území Evropské unie moc nedaří, to je ale z důvodu GDPR, kvůli němuž museli vývojáři aplikace značně omezit. V budoucnu by však mělo dojít k úpravě, takže budou na nahrávání upozorněny obě strany.

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Altman

Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Typy bot, které vždy dobře vypadají s mini šaty
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů