Bez jakých kuchyňských pomůcek se neobejde žádná hospodyňka?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nezáleží na tom, jestli připravujete potraviny jen pro sebe, nebo pro celou rodinu, rozhodně se neobejdete bez celé řady pomůcek. V dnešní době existují totiž šikovné zázraky, s jejichž pomocí ušetříte spoustu času, práce i nervů. O jakých vychytávkách je řeč?

Máte termohrnek?

Nejdříve začneme zlehka, a to s pomůckou jménem termohrnek. Jeho funkci asi nikomu nemusíme příliš vysvětlovat. Typ pod vloženým odkazem však posouvá svou funkci o kus dál a nabízí speciální dvouvrstvé vakuové provedení. To dokáže udržet ideální teplotu kávy i čaje mnohem déle než konkurenční položky. Zároveň se dočkáte 100% těsnosti a zdravotně nezávadné nerezové oceli. Co více dodat?

Milujete rýži?

Nyní se dostáváme ke zdaleka nejdůležitějšímu vynálezu, který nesmí chybět v žádné kuchyni. Rýže patří mezi nejoblíbenější přílohy, přičemž se není čemu divit. Je levná, chutná a plná výživných látek. Její snadné a zdravé uvaření vám zajistí rýžovar. Ten vše zvládne bez připalování, pěnění a s minimem vody. Potěší vás především funkcí uchování ideální servírovací teploty klidně i desítky minut po jejím dokončení.

Nesnášíte vedra?

Sledujete venkovní počasí? Pak vám musí být jasné, že se velmi rychle blíží vedro. Jak s ním bojovat? Odpovědí je zmrzlinovač, díky němuž hravě připravíte lahodnou zmrzlinu, ledové koktejly i sorbety přesně podle svého gusta. Od úspěchu vás dělí jen několik velmi jednoduchých kroků a zmáčknutí tlačítka. Na stránkách pod odkazem se dozvíte, jak vytvoříte opravdu dokonalý kulinářský zážitek.

Ušetřete čas i peníze

Jestli vás nebaví procházení nekonečných uliček obchodů a shánění pomůcek poslepu, tak se spolehněte raději na e-shop známé společnosti Tescoma. Na základě několika kliknutí myši si objednáte všechny potřebné vychytávky až k vám domů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Autor článku

marek

Zobrazit další články