Chcete ušetřit při tvorbě blogu nebo webových stránek? Víme, jak na to

Pokud právě zakládáte internetové podnikání, neobejdete se bez celé řady podkladů – textů, grafiky, obrázků a podobně. Jak víte, spolupráce s profesionály není zrovna levná. Naštěstí existuje mnohem levnější cesta, jak si sestavit vlastní projekt rychle a levně. Jak?

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Umělá inteligence

Umělá inteligence je pojem, který vám určitě nemusíme představovat. V posledních měsících naprosto zaplavila náš trh, přičemž se není čemu divit. Vhodně zvolený program totiž zvládne v mžiku vygenerovat veškeré texty, obrázky, grafiku i překlady.

V tomto ohledu stojí za zmínku třeba oblíbená platforma Deeply, jež disponuje rovnou několika šikovnými funkcemi.

První z nich je generování popisků produktů, příspěvků na sociální sítě, e-mailů pro zákazníky, ale klidně i celé textace nových webových stránek. To vše na základě několika málo kliknutí myši, a téměř zdarma. Stačí jen zadat požadovaná klíčová slova, tón komunikace a délku výsledného textu.

Stejně tak si budete moci kdykoliv nechat přeložit celé dokumenty do/z více než 31 světových jazyků. V průběhu překládání zachová program veškeré řádkování, odstavce, mezery i další důležité prvky.

Při vytváření nového projektu se neobejdete ani bez již zmíněné grafiky a obrázků. I v tomto případě platí, že program Deeply vše zvládne během několika minut. Vše funguje na základě jednoduchého popisu obrázku, který máte v hlavě. Výsledný produkt můžete bez problémů využít v kterémkoliv projektu.

Přesvědčte se na vlastní oči

Ještě před zakoupením plné verze oceníte pětidenní demoverzi zcela zdarma. Díky ní získáte přístup ke všem jednotlivým funkcím, vyzkoušíte si je a poté se sami rozhodnete. A jak začít? Stačí si rozkliknout webové stránky pod odkazem na začátku článku a pustit se do práce.

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

marek

Zobrazit další články