Stahovat z Ulozto lze několika způsoby. I bez placení můžete stáhnout klidně 20 filmů, seriálů, her nebo mp3 najednou, aniž byste kupovali kredit.

Ulozto je obrovským úložištěm souborů všeho druhu, zejména pak filmů a hudby. Přečkalo i nástup platforem nebo on-line seriálů a filmů zdarma. Když ovšem topserialy.to přestaly fungovat, svitlo se portálu na lepší časy. Jenomže mnozí chtějí stahovat zdarma, nebo raději vůbec. I když se má za služby platit, aby mohly i nadále fungovat, ukážeme vám několik způsobů, jak stáhnout z Ulozto zdarma i desítky souborů najednou.

Sledujte film už během stahování z Ulozto

Ať už stahujete pomalu nebo rychle, můžete si film pustit ještě před dokončením stahování. To umožní téměř každý multimediální přehrávač ve Windows i na macOS, v našem případě VLC. Právě stahovaný soubor stačí otevřít (když stahujete pomalu, dejte mu pár minut náskok), zatímco zbytek filmu se průběžně načte, jakmile se dostahuje. Běží-li stahování rychlostí alespoň 200 kB/s, můžete se dívat zcela zdarma bez nutnosti kupování kreditu.

Stahujte zdarma a pomalu, bez registrace

V základní verzi a bez přihlášení může stahovat naprosto každý. Ovšem velmi omezenou rychlostí, a to i když máte extrémně rychlý internet. Samo Uložto udává max. rychlost stahování 300 kB/s …v praxi to bývá i mnohem méně. Ale někdy je naopak staženo i za polovinu předpokládaného času. Film o velikosti cca 1 GB stáhnete i za necelou hodinu, při kolísavém připojení pomaleji. Dobré je tak stahovat přes noc.

Jak stáhnout z Ulozto více souborů najednou a zdarma

Chcete-li v každém případě stahovat bezplatně, ovšem ve větším množství, lze použít více internetových prohlížečů. Z těch známých třeba Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Brave, Maxthon atd. V každém si můžete zapnout stahování jiného souboru, třeba filmu, a omezeni budete pouze rychlostí připojení. Jo, a samozřejmě počtem prohlížečů.

Pokud byste přeci jenom chtěli stahovat více a internetové prohlížeče už vám došly, použijte anonymní karty. Ty otevřete v prohlížečích klávesovou zkratkou ctrl + shift + n. Další možností je také přepnutí jazyků. Ulozto funguje v českém, slovenském, polském a anglickém jazyce. Pokaždé pak můžete spustit nové stahování.

Každá jazyková mutace pak umožní stahovat nový soubor, takže jich v kombinaci s počtem prohlížečů stahujete najednou třeba 20. Další možnost je trochu zdlouhavější, avšak účinná, a počet stahovaných souborů opět znásobí. Stačí se přihlásit ke svému účtu (nemusíte nabíjet kredit) a začít stahovat. Poté se odhlásíte a zapnete stahování jiného souboru. Metodu lze opakovat stále dokola.

Za kredit máte z Uloz.to staženo za pár minut

Pro rychlé stahování z Ulozto je potřeba vytvoření účtu a následný nákup kreditu. Málokdo chce sice za stahování platit, ale pohodlí je pohodlí. Film o velikosti 1,5 GB pak stáhnete s přehledem do dvou minut. Také nemusíte opisovat kódy, ale stačí kliknout na „Stáhnout rychle“. Příležitostnému divákovi v pohodě postačí základních 40 GB kreditu za 149 Kč. Z Praxe víme, že vydrží půl roku i déle. Občas mívá Ulozto také akce na nákup kreditu.

Stahujte z Ulozto pomocí FileManageru

Program pro stahování z Ulozto vám umožní stahovat i nahrávat velké množství souborů, což oceníte zejména při stahování hudby. Získat z Ulozto stovky mp3 skladeb je pak mnohem pohodlnější, než naklikávat stahování po jedné. FileManager je oficiálním nástrojem Uložto, takže nestahujete žádný pochybný program.