5 způsobů, jak stahovat z Ulozto i 20 souborů najednou a zdarma

Stahovat z Ulozto lze několika způsoby. I bez placení můžete stáhnout klidně 20 filmů, seriálů, her nebo mp3 najednou, aniž byste kupovali kredit.

Jak stahovat z Ulozto i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Ulozto je obrovským úložištěm souborů všeho druhu, zejména pak filmů a hudby. Přečkalo i nástup platforem nebo on-line seriálů a filmů zdarma. Když ovšem topserialy.to přestaly fungovat, svitlo se portálu na lepší časy. Jenomže mnozí chtějí stahovat zdarma, nebo raději vůbec. I když se má za služby platit, aby mohly i nadále fungovat, ukážeme vám několik způsobů, jak stáhnout z Ulozto zdarma i desítky souborů najednou.

Sledujte film už během stahování z Ulozto

Ať už stahujete pomalu nebo rychle, můžete si film pustit ještě před dokončením stahování. To umožní téměř každý multimediální přehrávač ve Windows i na macOS, v našem případě VLC. Právě stahovaný soubor stačí otevřít (když stahujete pomalu, dejte mu pár minut náskok), zatímco zbytek filmu se průběžně načte, jakmile se dostahuje. Běží-li stahování rychlostí alespoň 200 kB/s, můžete se dívat zdarma bez nutnosti kupování kreditu, uvádí ProxyPoint.

Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)

Stahujte zdarma a pomalu, bez registrace

V základní verzi a bez přihlášení může stahovat naprosto každý. Ovšem velmi omezenou rychlostí, a to i když máte extrémně rychlý internet. Samo Uložto udává max. rychlost stahování 300 kB/s …v praxi to bývá i mnohem méně. Ale někdy je naopak staženo i za polovinu předpokládaného času. Film o velikosti cca 1 GB stáhnete i za necelou hodinu, při kolísavém připojení pomaleji. Dobré je tak stahovat přes noc, stojí v diskuzi na SOOM.

Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)

Jak stáhnout z Ulozto více souborů najednou a zdarma

Chcete-li v každém případě stahovat bezplatně, ovšem ve větším množství, lze použít více internetových prohlížečů. Z těch známých třeba Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Brave, Maxthon atd. V každém si můžete zapnout stahování jiného souboru, třeba filmu, a omezeni budete pouze rychlostí připojení. Jo, a samozřejmě počtem prohlížečů.

Pokud byste přeci jenom chtěli stahovat více a internetové prohlížeče už vám došly, použijte anonymní karty. Ty otevřete v prohlížečích klávesovou zkratkou ctrl + shift + n. Další možností je také přepnutí jazyků. Ulozto funguje v českém, slovenském, polském a anglickém jazyce. Pokaždé pak můžete spustit nové stahování.

Každá jazyková mutace pak umožní stahovat nový soubor, takže jich v kombinaci s počtem prohlížečů stahujete najednou třeba 20. Další možnost je trochu zdlouhavější, avšak účinná, a počet stahovaných souborů opět znásobí. Stačí se přihlásit ke svému účtu (nemusíte nabíjet kredit) a začít stahovat. Poté se odhlásíte a zapnete stahování jiného souboru. Metodu lze opakovat stále dokola, upřesňuje Živě.

Za kredit máte z Uloz.to staženo za pár minut

Pro rychlé stahování z Ulozto je potřeba vytvoření účtu a následný nákup kreditu. Málokdo chce sice za stahování platit, ale pohodlí je pohodlí. Film o velikosti 1,5 GB pak stáhnete s přehledem do dvou minut. Také nemusíte opisovat kódy, ale stačí kliknout na „Stáhnout rychle“. Příležitostnému divákovi v pohodě postačí základních 40 GB kreditu za 149 Kč. Z Praxe víme, že vydrží půl roku i déle. Občas mívá Ulozto také akce na nákup kreditu.

Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)

Stahujte z Ulozto pomocí FileManageru

Program pro stahování z Ulozto vám umožní stahovat i nahrávat velké množství souborů, což oceníte zejména při stahování hudby. Získat z Ulozto stovky mp3 skladeb je pak mnohem pohodlnější, než naklikávat stahování po jedné. FileManager je oficiálním nástrojem Uložto, takže nestahujete žádný pochybný program.

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Altman

Zobrazit další články